افزونه Revittools

این افزونه شامل ماژول های مدیریت داده و گزارشگر است که رابط کاربری گرافیکی Revit را که در اطراف یک پایگاه داده SQL مشترک ساخته شده است می توان به راحتی با دیگر برنامه های پایگاه داده یکپارچه کرد.

افزونه ابزاری برای مدیریت کل یک پروژه شامل اطلاعات و اسناد و مدارک را به یک منبع مدیریتی واحد ارائه می دهد که می تواند در طی مراحل طراحی ، ساخت مدیریت و چرخه عمر بین سهامداران پروژه تحویل داده یا منتقل شود.

در حال اجرا Revit با DataManager و Reporter امکان جستجو، پیوند، برچسب، رنگ و گزارش در مورد اطلاعات ذخیره شده در مدلهای Revit و بانکهای اطلاعاتی خارجی مرتبط و همچنین امکان اضافه کردن داده های جدید ساخت و نگهداری را که در سایت گرفته شده است فراهم می کند.

DataManager for Revit ابزاری برای سازندگان ، برنامه ریزان و پیمانکاران فرعی است. اطلاعات جمع آوری شده در DataManager به تعریف یک مدل دیجیتالی جامع می پردازد که می تواند به عنوان یک تحویل به صاحب / اپراتور پروژه تحویل داده شود ، در نتیجه به مشتریان ما این امکان را می دهد تا ارزش بیشتری به مشتریان خود ارائه دهند و به آنها در کسب کسب و کار بیشتر کمک کند.