هویت بصری و باز طراحی لوگو

برند و هویت شرکت یا همان لوگو شرکت در موفقیت کسب و کار بسیار حیاتی است.

یک لوگوی خوب، نمایانگر شرکت شما خواهد بود؛ هنگامی که برند شما با سیر طراحی مدرن بروزرسانی می شود ، پیام‌های مهمی را منتقل می‌کند.

لوگو باید بر استراتژی‌های شرکت تاکید داشته باشد و ارزش‌های اصلی کسب و کار را منعکس کند، همچنین می‌بایست به سادگی به ذهن سپرده شود و تاثیر بر ذهن بیننده داشته باشد.

شرکت ها در طول زمان فعالیت خود ممکن است بارها و بدلایل مختلف دست به بازطراحی لوگو خود بزنند.

بر اساس یک پژوهش دلایل بازطراحی لوگو میتواند بصورت ذیل دسته بندی شود:

شناخت دلایل بازطراحی لوگو در طول عمر برند
*منبع پژوهش: شناخت دلایل بازطراحی لوگو در طول عمر برند (نشریه هنرهای زیبا-هنرهای تجسمی)

نمونه های بازطراحی لوگو:

هویت بصری و باز طراحی لوگو

شرکت ویستا فراز در پایان سال 1399 تصمیم به بازطراحی لوگو و همچنین هویت سازمانی برند خود نمود. در نشان جدید شرکت بر آن شدیم تا تفاوت بین مجموعه های ویستا فراز انعکاس بیشتری پیدا کند.

همچنین برای هر چه بیشتر نزدیک شدن نشان شرکت با ماهیت فعالیت آن در پروژه های صنعتی و ساختمانی ، تغییراتی در ضخامت، نرمی و فونت آن ایجاد گردید.

شرکت ویستا فراز

لوگو ویستا فراز بعنوان هویت شرکت با نشان روبرو فعالیت خواهد کرد. در این نشان از رنگ قرمز استفاده شده است. رنگ قرمز بیانگر قدرت است و باعث جلب توجه می شود. این گیرایی در کنار رنگ مشکی چند برابر خواهد شد.

شرکت ویستا فراز

لوگو ویستا فراز رایورز با موضوع مشاوره و مدیریت پروژه بعنوان مجموعه مهندسین مشاور فعالیت میکند. لازم به ذکر است این شرکت دارای رتبه 2 مشاور از سازمان برنامه و بودجه کشور می باشد. در نشان ویستا فراز رایورز از رنگ سبز که بیانگر درستی و تلاش است استفاده شده و در این پالت نشان دهنده ایستایی، ایمنی و بدون تردید بودن است. رنگ سیاه بعنوان رنگی برای نمایش قطعیت در کنار رنگ اصلی به کار برده می شود.

شرکت ویستا فراز

لوگو ویستا فراز بام با موضوع انجام خدمات بازرگانی و پیمانکاری به فعالیت خود ادامه می دهد. در این نشان از رنگ آبی که بیانگر تخصص است برای نشان دادن اعتماد به نفس متخصصین استفاده شده است.