خدمات ویستافراز

طراحی و مهندسی

هدف کلان ما بر پایه ی تنوع بخشی، بهینه سازی و کاهش دوباره کاری ها در اصول طراحی و مهندسی – اجرایی در پروژه ها با متد جهانی می باشد.
بخش طراحی و مهندسی شرکت ویستا فراز با ایجاد یک مدیریت یکپارچه، در زمینه طراحی، نظارت و اجرا و با استفاده از ابزارهای نوین و تفکرات جدید در ساخت و ساز حضور چشمگیری در عرصه های مختلف پروژه های عمرانی داشته و ارائه دهنده ی خدمات برتر و با کیفیت می باشد. استقبال از ایده های نو و طراحی های خلاقانه و حضور در…..

مدیریت یکپارچه پروژه

انتخاب‌های ما در رابطه با تخصیص منابع، مقایسه‌ی گزینه‌ها و ارتباطات، ریسک‌پذیری‌ها و زمان‌بندی، باید در عمل یکدیگر را پوشش دهند. مدیریت یکپارچه پروژه درواقع فعالیت‌هایی را شامل می‌شود که برای شناسایی، تعریف، ترکیب و هماهنگ‌سازی این فرایندها، مورد نیاز است.
مکانیزاسیون فرآیندهای مدیریت پروژه
برنامه ریزی، مدیریت و کنترل زمان، هزینه و محدوده پروژه
برنامه ریزی، مدیریت و کنترل کیفیت

نظارت

تیم مجرب مدیریت پروژه ویستا فراز جهت ارائه مدیریت یکپارچه پروژه ها، فرآیند های شناسایی، تعریف، ترکیب و هماهنگ سازی منابع ، زمانبندی ، ریسک پذیری و … را .

مدلسازی اطلاعات ساختمان

طبق تعریف ISO 19650-1، مدل سازی اطلاعات ساختمان BIM ، استفاده از نمایش دیجیتالی یک دارایی ساخته شده برای تسهیل فرآیندهای طراحی، ساخت و ……

راه‌حل‌های نوآورانه

شرکت ویستا فراز با مد نظر قرار دادن استانداردهای PMBOK در مدیریت پروژه، در حال مدل سازی و مکانیزاسیون فرایندهای مدیریت پروژه در بستر …